zarzuć helpem.
akcja pomóżmy lisom .
To jest złoo. Ileż razy można pytać biednego lisa . Ona wogóle nie ma uczuć. Kill hertaki dziwny
Ja już wysiadam normalnie 4 raz bylam pytana z niemieckiego a niektórzy to ANI RAZU jeszcze!
Ola Ny. ty zawsze umiesz ! prosze zgłoœ się uratujesz wtedy niewinnych i bezbronnych ludzi.
szrekliœ dojcz .


  PRZEJD NA FORUM