Mapy na gegre
i ja też ;D wajps ;D

// masz bo offtopujesz... więc proszę, pisz na temat mapek a nie gwiazdek . / od tego jest shoutbox .

// to może najpierw zobacz kto zaczął zakręcony i nie rób scen, to i tak dobrze, że 'coś' się na tym forum dzieje.


  PRZEJDŹ NA FORUM