Mapy na gegre
i ja też ;D wajps ;D
// masz bo offtopujesz... więc proszę, pisz na temat mapek a nie gwiazdek . / od tego jest shoutbox .
// to może najpierw zobacz kto zaczął
i nie rób scen, to i tak dobrze, że 'coś' się na tym forum dzieje.
PRZEJDŹ NA FORUM