Ale prowadźcie ze mną dialog! ! !

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ŻYCIE SZKOŁY / KLASY. » ZDJĘCIE KLASOWE.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

zdjęcie klasowe.

czyli kasa na już (;
  
aLexandra
31.01.2008 18:02:13
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ruda City ;]

Posty: 143 #50389
Od: 2007-11-15
Jeśli na jutro przyniesiecie pieniądze:

7 zł za zdjęcie,

to już będę mogła je odebrać [;
  
askaa
31.01.2008 19:23:22
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Stroszek ;_)

Posty: 95 #50463
Od: 2007-11-14
7+7+3,50=<liczy na palcach> 17,50 xD
bo rozumiem, że już wszystkie będą do odbioru ?wesoły
  
jasiu
31.01.2008 19:27:19
poziom 2

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: podobno Bytom.

Posty: 87 #50467
Od: 2007-11-14
3,50? jakies koszty przesylki ?cool
_________________
Decyzja: Zaczynać!
  
aLexandra
31.01.2008 20:03:16
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ruda City ;]

Posty: 143 #50486
Od: 2007-11-15
Nie, zdjęcie 'koleżeńskie' jak się domyślam xD

Tak, mają być wszystkie oczko)
  
askaa
31.01.2008 20:18:34
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Stroszek ;_)

Posty: 95 #50513
Od: 2007-11-14
Tak Jasiu, koszt przesyłki. Dla Ciebie ekstra 4,50 ;] ;p

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ŻYCIE SZKOŁY / KLASY. » ZDJĘCIE KLASOWE.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny