Ale prowadźcie ze mną dialog! ! !
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
ŻYCIE SZKOŁY / KLASY.
»
ZDJĘCIE KLASOWE.
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
zdjęcie klasowe.
czyli kasa na już (;
aLexandra
31.01.2008 18:02:13
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Ruda City ;]
Posty:
143
#
50389
Od: 2007-11-15
Jeśli na jutro przyniesiecie pieniądze:
7 zł za zdjęcie,
to już będę mogła je odebrać [;
askaa
31.01.2008 19:23:22
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Stroszek ;_)
Posty:
95
#
50463
Od: 2007-11-14
7+7+3,50=<liczy na palcach> 17,50 xD
bo rozumiem, że już wszystkie będą do odbioru ?
jasiu
31.01.2008 19:27:19
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
podobno Bytom.
Posty:
87
#
50467
Od: 2007-11-14
3,50? jakies koszty przesylki ?
_________________
Decyzja: Zaczynać!
aLexandra
31.01.2008 20:03:16
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Ruda City ;]
Posty:
143
#
50486
Od: 2007-11-15
Nie, zdjęcie 'koleżeńskie' jak się domyślam xD
Tak, mają być wszystkie
)
askaa
31.01.2008 20:18:34
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Stroszek ;_)
Posty:
95
#
50513
Od: 2007-11-14
Tak Jasiu, koszt przesyłki. Dla Ciebie ekstra 4,50 ;] ;p
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
ŻYCIE SZKOŁY / KLASY.
»
ZDJĘCIE KLASOWE.
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny