Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #396843 Od: 2009-3-5
| Chyba warto w tym roku zaszaleć w karnawał. Niektórzy tak ostro pracowali przez cały rok, że nie byli jeszcze na żadnej imprezie. Koniecznie trzeba to nadrobić. Nadchodzący
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
będzie wyjątkowo obfitował we wszelkiego typu imprezy, zabawy i bale. Wcale nie trzeba jechać do Wenecji czy Rio, aby się dobrze bawić. Jedynie za miejscem dobrze się rozglądnąć dużo wcześniej. Można wtedy kupić okazyjnie, a wybór jest także większy. No i warto rozważyć jakiś przyspieszony kurs tańca. Karnawał 2010 niebawem. |