| | |
| lesiu | 30.03.2008 09:18:36 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: stolary city
Posty: 20 #91205 Od: 2007-11-15
| ściągajcie:
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
|
| | |
| aLexandra | 30.03.2008 12:46:55 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Ruda City ;]
Posty: 143 #91337 Od: 2007-11-15
| aa, Lesiu kozak ;D |
| | |
| Misia | 30.03.2008 20:45:58 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: kartony w centrum Bytomia
Posty: 160 #91688 Od: 2007-11-15
| Leszkuu! jesteś cudowny! _________________ wiem, że jestem niezastąpiona xD |
| | |
| jasiu | 31.03.2008 21:50:56 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: podobno Bytom.
Posty: 87 #92317 Od: 2007-11-14
| ja się jakoś nie cieszę : ) _________________ Decyzja: Zaczynać! |
| | |
| askaa | 31.03.2008 21:58:25 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Stroszek ;_)
Posty: 95 #92328 Od: 2007-11-14
| a to czemu się nie cieszysz? :> |
| | |
| foxxy | 31.03.2008 22:01:39 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: zamorska prowincja
Posty: 137 #92334 Od: 2007-11-15
| ej, Misia mamy 3 gwiazdki xDxD |
| | |
| aLexandra | 01.04.2008 16:37:39 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Ruda City ;]
Posty: 143 #92636 Od: 2007-11-15
Ilość edycji wpisu: 1
Ilość edycji Admina: 1 | i ja też ;D wajps ;D
// masz bo offtopujesz... więc proszę, pisz na temat mapek a nie gwiazdek . / od tego jest shoutbox .
// to może najpierw zobacz kto zaczął i nie rób scen, to i tak dobrze, że 'coś' się na tym forum dzieje. |
| | |
| Misia | 01.04.2008 18:27:01 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: kartony w centrum Bytomia
Posty: 160 #92707 Od: 2007-11-15
| czemu się malokwieicz nie cieszysz co?! _________________ wiem, że jestem niezastąpiona xD |
| | |
| jasiu | 01.04.2008 18:30:47 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: podobno Bytom.
Posty: 87 #92709 Od: 2007-11-14
| bo trzeba się tego uczyć _________________ Decyzja: Zaczynać! |
| | |
| aLexandra | 01.04.2008 22:12:00 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Ruda City ;]
Posty: 143 #92933 Od: 2007-11-15
| nie nasza wina, że jesteś leserem. nie psuj nam [mi?] tej radości, jaka wynika z możliwości dogłębnej analizy położenia cieśniny Bab al Mandab, jeziora Nikaragua oraz rowu Sandwich Płd. xD |
| | |
| Misia | 02.04.2008 19:18:27 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: kartony w centrum Bytomia
Posty: 160 #93466 Od: 2007-11-15
| osz kurde.... jedno szczęście że mnie na tym nie będzie! a tak swoją drogą to czy będę musiała to pisać czy może znów będę to zdawać przy mapie? _________________ wiem, że jestem niezastąpiona xD |
| | |
| jasiu | 02.04.2008 19:40:34 |

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: podobno Bytom.
Posty: 87 #93477 Od: 2007-11-14
| HA! Misia! nie kombinuj _________________ Decyzja: Zaczynać! |
| | |
| Car_Piotr_IV | 03.04.2008 15:07:42 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 85 #93915 Od: 2007-11-17
| sratata (chcę 3 gwiazdkę!)   |
| | |
| foxxy | 03.04.2008 20:03:30 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: zamorska prowincja
Posty: 137 #94142 Od: 2007-11-15
| lohohoho . chciałbys xD ( to jest strefa wiajpies) |
| | |
| Misia | 03.04.2008 23:06:09 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: kartony w centrum Bytomia
Posty: 160 #94357 Od: 2007-11-15
| szlachta ma 3 gwiazdki! _________________ wiem, że jestem niezastąpiona xD |